2150R-26J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2150R-26J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12UH 560MA 450 MOHM TH
lomakkeissa: 2150R-26J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
2150R-26J: n tekniset tiedot
Osa numero 2150R-26J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12UH 560MA 450 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 62858 pcs Tietolomake 2150R-26J.pdf
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.220" Dia x 0.560" L (5.59mm x 14.22mm)
suojaus Unshielded Sarja 2150R
Arvioinnit - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 2150R-26J TR 1000 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 12µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 34MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 12µH Unshielded Molded Inductor 560mA 450 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 560mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
2150R-28G
2150R-28G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 15UH 520MA 520 MOHM TH
Varastossa: 29117 pcs
ladata: 2150R-28G.pdf
RFQ
2150R-24J
2150R-24J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10UH 735MA 260 MOHM TH
Varastossa: 61159 pcs
ladata: 2150R-24J.pdf
RFQ
2150R-28K
2150R-28K