2512-223J
Tuote-esittely
Osa numero: 2512-223J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 340MA 3.5 OHM SMD
lomakkeissa: 2512-223J.pdf
  • Viesti
2512-223J: n tekniset tiedot
Osa numero 2512-223J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 340MA 3.5 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 72264 pcs Tietolomake 2512-223J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Muut nimet 2512-223J TR 750 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.79mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Inductor 340mA 3.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 340mA Nykyinen - värikylläisyys 255mA
Liittyvät tuotteet
2512-272H
2512-272H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 2.7UH 865MA 540 MOHM
Varastossa: 56622 pcs
ladata: 2512-272H.pdf
RFQ
2512-223F
2512-223F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 22UH 340MA 3.5 OHM SMD
Varastossa: 27568 pcs
ladata: 2512-223F.pdf
RFQ
2512-223K
2512-223K
ladata: 2512-223K.pdf
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD
ladata: 2512-222H.pdf
ladata: 2512-222K.pdf
2512-222J
2512-222J
ladata: 2512-222J.pdf
ladata: 2512-272J.pdf
ladata: 2512-272F.pdf
2512-272G
2512-272G
ladata: 2512-272G.pdf
ladata: 2512-223G.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna