2512-473J
Tuote-esittely
Osa numero: 2512-473J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 310MA 4.2 OHM SMD
lomakkeissa: 2512-473J.pdf
  • Viesti
2512-473J: n tekniset tiedot
Osa numero 2512-473J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47UH 310MA 4.2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 69988 pcs Tietolomake 2512-473J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Muut nimet 2512-473J TR 750 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 47µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.79mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Unshielded Inductor 310mA 4.2 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 4.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 310mA Nykyinen - värikylläisyys 233mA
Liittyvät tuotteet
2512-473F
2512-473F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 47UH 310MA 4.2 OHM SMD
Varastossa: 23483 pcs
ladata: 2512-473F.pdf
RFQ
2512-472K
2512-472K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 636MA 1 OHM SMD
Varastossa: 80100 pcs
ladata: 2512-472K.pdf
RFQ
Kuvaus: FIXED IND 5.6UH 606MA 1.1 OHM
ladata: 2512-562K.pdf
2512-562J
2512-562J
ladata: 2512-562J.pdf
2512-562G
2512-562G
ladata: 2512-562G.pdf
2512-562H
2512-562H
ladata: 2512-562H.pdf
ladata: 2512-473G.pdf