2512-823H
Tuote-esittely
Osa numero: 2512-823H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD
lomakkeissa: 2512-823H.pdf
  • Viesti
2512-823H: n tekniset tiedot
Osa numero 2512-823H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 43329 pcs Tietolomake 2512-823H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Muut nimet 2512-823H TR 750 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 82µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.79mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Unshielded Inductor 278mA 5.6 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 5.6 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 278mA Nykyinen - värikylläisyys 209mA
Liittyvät tuotteet
2512-822H
2512-822H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
Varastossa: 55439 pcs
ladata: 2512-822H.pdf
RFQ
25120/25 BK005
25120/25 BK005
valmistajat: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 25COND 24AWG BLK SHLD 100'
Varastossa: 3486 pcs
ladata: 25120/25 BK005.pdf
RFQ
2512-823J
2512-823J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD
ladata: 2512-823J.pdf
2512-823G
2512-823G
ladata: 2512-823G.pdf
2512-822K
2512-822K
ladata: 2512-822K.pdf
ladata: 2512-823K.pdf
ladata: 2512-822G.pdf
2512-823F
2512-823F
ladata: 2512-823F.pdf
valmistajat: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 15COND 24AWG BLK SHLD 100'
ladata: 25120/15 BK005.pdf
Kuvaus: CABLE 20COND 24AWG BLK SHLD 100'
Kuvaus: CABLE 10COND 24AWG BLK SHLD 100'
ladata: 2512-822J.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna