2512R-123J
Tuote-esittely
Osa numero: 2512R-123J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD
lomakkeissa: 2512R-123J.pdf
  • Viesti
2512R-123J: n tekniset tiedot
Osa numero 2512R-123J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 77469 pcs Tietolomake 2512R-123J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Muut nimet 2512R-123J TR 750 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 12µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.79mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 12µH Unshielded Inductor 503mA 1.6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 503mA Nykyinen - värikylläisyys 377mA