2512R-222G
Tuote-esittely
Osa numero: 2512R-222G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD
lomakkeissa: 2512R-222G.pdf
  • Viesti
2512R-222G: n tekniset tiedot
Osa numero 2512R-222G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37200 pcs Tietolomake 2512R-222G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Muut nimet 2512R-222G TR 750 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.79mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Unshielded Inductor 1A 400 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1A Nykyinen - värikylläisyys 750mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
2512R-183K
2512R-183K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 18UH 394MA 2.6 OHM SMD