2512R-333H
Tuote-esittely
Osa numero: 2512R-333H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD
lomakkeissa: 2512R-333H.pdf
  • Viesti
2512R-333H: n tekniset tiedot
Osa numero 2512R-333H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45846 pcs Tietolomake 2512R-333H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Muut nimet 2512R-333H TR 750 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 33µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.79mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Unshielded Inductor 326mA 3.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 326mA Nykyinen - värikylläisyys 245mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
2512R-392G
2512R-392G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 3.9UH 702MA 820 MOHM
Varastossa: 28551 pcs
ladata: 2512R-392G.pdf
RFQ
2512R-333J
2512R-333J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD
Varastossa: 77262 pcs
ladata: 2512R-333J.pdf
RFQ
2512R-332K
2512R-332K
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 734MA 750 MOHM