2727R-21J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2727R-21J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470UH 84MA 27 OHM TH
lomakkeissa: 2727R-21J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
2727R-21J: n tekniset tiedot
Osa numero 2727R-21J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 470UH 84MA 27 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4875 pcs Tietolomake 2727R-21J.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.06mm)
suojaus Unshielded Sarja 2727R
Arvioinnit - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 2727R-21J BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 470µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.300" (7.62mm) Taajuus - Self Resonant 3.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 470µH Unshielded Toroidal Inductor 84mA 27 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 27 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 84mA Nykyinen - värikylläisyys -