3090-471J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 3090-471J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 460MA 360 MOHM
lomakkeissa: 3090-471J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
3090-471J: n tekniset tiedot
Osa numero 3090-471J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 470NH 460MA 360 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 25404 pcs Tietolomake 3090-471J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 3090
Arvioinnit - Q @ Freq 34 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 3090-471J TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.050" (1.27mm) Taajuus - Self Resonant 180MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Unshielded Inductor 460mA 360 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 360 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 460mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
3090-472J
3090-472J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD
Varastossa: 21450 pcs
ladata: 3090-472J.pdf
RFQ
3090-392K
3090-392K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 3.9UH 180MA 2.3 OHM
Varastossa: 35043 pcs
ladata: 3090-392K.pdf
RFQ
3090-471G
3090-471G
Kuvaus: FIXED IND 470NH 460MA 360 MOHM
ladata: 3090-471G.pdf
3090-471H
3090-471H
ladata: 3090-471H.pdf
ladata: 3090-472H.pdf
ladata: 3090-472K.pdf
Kuvaus: FIXED IND 47NH 830MA 110 MOHM
3090-471F
3090-471F
ladata: 3090-471F.pdf
ladata: 3090-472G.pdf
ladata: 3090-470J.pdf
ladata: 3090-472F.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna