3090-681H
Tuote-esittely
Osa numero: 3090-681H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 680NH 390MA 500 MOHM
lomakkeissa: 3090-681H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
3090-681H: n tekniset tiedot
Osa numero 3090-681H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 680NH 390MA 500 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 17545 pcs Tietolomake 3090-681H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 3090
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 3090-681H TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 680nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.050" (1.27mm) Taajuus - Self Resonant 140MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 680nH Unshielded Inductor 390mA 500 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 390mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
3090-681K
3090-681K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 680NH 390MA 500 MOHM
Varastossa: 32548 pcs
ladata: 3090-681K.pdf
RFQ
3090-682H
3090-682H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 135MA 4 OHM SMD
Varastossa: 15566 pcs
ladata: 3090-682H.pdf
RFQ
3090-682F
3090-682F
ladata: 3090-682F.pdf
3090-682G
3090-682G
ladata: 3090-682G.pdf
Kuvaus: FIXED IND 68NH 690MA 160 MOHM
ladata: 3090-680K.pdf
3090-680J
3090-680J
ladata: 3090-680J.pdf
ladata: 3090-681J.pdf
Kuvaus: FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM
ladata: 3090-681F.pdf
ladata: 3090-681G.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna