3090-821H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 3090-821H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 355MA 600 MOHM
lomakkeissa: 3090-821H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
3090-821H: n tekniset tiedot
Osa numero 3090-821H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 355MA 600 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 19433 pcs Tietolomake 3090-821H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 3090
Arvioinnit - Q @ Freq 28 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 3090-821H TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.050" (1.27mm) Taajuus - Self Resonant 120MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Unshielded Inductor 355mA 600 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 355mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
3090-822H
3090-822H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 130MA 4.5 OHM
Varastossa: 19333 pcs
ladata: 3090-822H.pdf
RFQ
3090-821K
3090-821K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 820NH 355MA 600 MOHM
Varastossa: 29126 pcs
ladata: 3090-821K.pdf
RFQ
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 135MA 4 OHM SMD
ladata: 3090-682K.pdf
3090-821G
3090-821G