3094-120KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 3094-120KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12NH 1A 40 MOHM SMD
lomakkeissa: 3094-120KS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
3094-120KS: n tekniset tiedot
Osa numero 3094-120KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12NH 1A 40 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 14518 pcs Tietolomake 3094-120KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
suojaus Unshielded Sarja 3094
Arvioinnit - Q @ Freq 60 @ 150MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 3094-120KS TR 1000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 150MHz
induktanssi 12nH Korkeus - Istuva (Max) 0.133" (3.38mm)
Taajuus - Self Resonant 1.8GHz Yksityiskohtainen kuvaus 12nH Unshielded Inductor 1A 40 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1A