3094-274JS
Tuote-esittely
Osa numero: 3094-274JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 270UH 44MA 25 OHM SMD
lomakkeissa: 3094-274JS.pdf
  • Viesti
3094-274JS: n tekniset tiedot
Osa numero 3094-274JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 270UH 44MA 25 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 8529 pcs Tietolomake 3094-274JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Unshielded Sarja 3094
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 3094-274JS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 270µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 3.3MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 270µH Unshielded Inductor 44mA 25 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 25 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 44mA Nykyinen - värikylläisyys -