3094-390KS
Tuote-esittely
Osa numero: 3094-390KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 39NH 900MA 60 MOHM SMD
lomakkeissa: 3094-390KS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
3094-390KS: n tekniset tiedot
Osa numero 3094-390KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 39NH 900MA 60 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 15244 pcs Tietolomake 3094-390KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
suojaus Unshielded Sarja 3094
Arvioinnit - Q @ Freq 60 @ 100MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 3094-390KS TR 1000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 100MHz
induktanssi 39nH Korkeus - Istuva (Max) 0.133" (3.38mm)
Taajuus - Self Resonant 1GHz Yksityiskohtainen kuvaus 39nH Unshielded Inductor 900mA 60 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Nykyinen arvostelu 900mA