3094-473KS
Tuote-esittely
Osa numero: 3094-473KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 79MA 8 OHM SMD
lomakkeissa: 3094-473KS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
3094-473KS: n tekniset tiedot
Osa numero 3094-473KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47UH 79MA 8 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 15205 pcs Tietolomake 3094-473KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
suojaus Unshielded Sarja 3094
Arvioinnit - Q @ Freq 70 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 3094-473KS TR 1000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 2.5MHz
induktanssi 47µH Korkeus - Istuva (Max) 0.133" (3.38mm)
Taajuus - Self Resonant 12MHz Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Unshielded Inductor 79mA 8 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max Nykyinen arvostelu 79mA