3094-684JS
Tuote-esittely
Osa numero: 3094-684JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 680UH 30MA 55 MOHM SMD
lomakkeissa: 3094-684JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
3094-684JS: n tekniset tiedot
Osa numero 3094-684JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 680UH 30MA 55 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9404 pcs Tietolomake 3094-684JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Unshielded Sarja 3094
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 3094-684JS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 680µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 1.9MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 680µH Unshielded Inductor 30mA 55 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 55 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 30mA Nykyinen - värikylläisyys -