3094R-122KS
Tuote-esittely
Osa numero: 3094R-122KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2UH 330MA 450 MOHM
lomakkeissa: 3094R-122KS.pdf
  • Viesti
3094R-122KS: n tekniset tiedot
Osa numero 3094R-122KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 330MA 450 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11547 pcs Tietolomake 3094R-122KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Unshielded Sarja 3094R
Arvioinnit - Q @ Freq 65 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 3094R-122KS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 120MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Unshielded Inductor 330mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 330mA Nykyinen - värikylläisyys -