3094R-221JS
Tuote-esittely
Osa numero: 3094R-221JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 220NH 790MA 80 MOHM
lomakkeissa: 3094R-221JS.pdf
  • Viesti
3094R-221JS: n tekniset tiedot
Osa numero 3094R-221JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 220NH 790MA 80 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8077 pcs Tietolomake 3094R-221JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Unshielded Sarja 3094R
Arvioinnit - Q @ Freq 70 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 3094R-221JS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 220nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 320MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 220nH Unshielded Inductor 790mA 80 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 790mA Nykyinen - värikylläisyys -