3094R-272KS
Tuote-esittely
Osa numero: 3094R-272KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.7UH 210MA 1.1 OHM
lomakkeissa: 3094R-272KS.pdf
  • Viesti
3094R-272KS: n tekniset tiedot
Osa numero 3094R-272KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.7UH 210MA 1.1 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11395 pcs Tietolomake 3094R-272KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Unshielded Sarja 3094R
Arvioinnit - Q @ Freq 65 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 3094R-272KS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 2.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 60MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.7µH Unshielded Inductor 210mA 1.1 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 210mA Nykyinen - värikylläisyys -