3094R-390KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 3094R-390KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 39NH 900MA 60 MOHM SMD
lomakkeissa: 3094R-390KS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
3094R-390KS: n tekniset tiedot
Osa numero 3094R-390KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 39NH 900MA 60 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9883 pcs Tietolomake 3094R-390KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Unshielded Sarja 3094R
Arvioinnit - Q @ Freq 60 @ 100MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 3094R-390KS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 39nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 1GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 39nH Unshielded Inductor 900mA 60 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 900mA Nykyinen - värikylläisyys -