3094R-393KS
Tuote-esittely
Osa numero: 3094R-393KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 39UH 84MA 7 OHM SMD
lomakkeissa: 3094R-393KS.pdf
  • Viesti
3094R-393KS: n tekniset tiedot
Osa numero 3094R-393KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 39UH 84MA 7 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10283 pcs Tietolomake 3094R-393KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Unshielded Sarja 3094R
Arvioinnit - Q @ Freq 65 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 3094R-393KS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 39µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 13MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 39µH Unshielded Inductor 84mA 7 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 7 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 84mA Nykyinen - värikylläisyys -