3094R-470KS
Tuote-esittely
Osa numero: 3094R-470KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47NH 900MA 60 OHM SMD
lomakkeissa: 3094R-470KS.pdf
  • Viesti
3094R-470KS: n tekniset tiedot
Osa numero 3094R-470KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47NH 900MA 60 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10212 pcs Tietolomake 3094R-470KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Unshielded Sarja 3094R
Arvioinnit - Q @ Freq 65 @ 100MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 3094R-470KS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 47nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 800MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47nH Unshielded Inductor 900mA 60 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 60 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 900mA Nykyinen - värikylläisyys -