3094R-472JS
Tuote-esittely
Osa numero: 3094R-472JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7UH 170MA 1.6 OHM
lomakkeissa: 3094R-472JS.pdf
  • Viesti
3094R-472JS: n tekniset tiedot
Osa numero 3094R-472JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 170MA 1.6 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8356 pcs Tietolomake 3094R-472JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Unshielded Sarja 3094R
Arvioinnit - Q @ Freq 60 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 3094R-472JS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 42MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Unshielded Inductor 170mA 1.6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 170mA Nykyinen - värikylläisyys -