3094R-821HS
Tuote-esittely
Osa numero: 3094R-821HS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 400MA 300 MOHM
lomakkeissa: 3094R-821HS.pdf
  • Viesti
3094R-821HS: n tekniset tiedot
Osa numero 3094R-821HS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 400MA 300 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4701 pcs Tietolomake 3094R-821HS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Unshielded Sarja 3094R
Arvioinnit - Q @ Freq 75 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 3094R-821HS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 150MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Unshielded Inductor 400mA 300 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 400mA Nykyinen - värikylläisyys -