3483R-331M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 3483R-331M
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 0.28MA 2 OHM SMD
lomakkeissa: 3483R-331M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
3483R-331M: n tekniset tiedot
Osa numero 3483R-331M Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 330UH 0.28MA 2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 52319 pcs Tietolomake 3483R-331M.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 3483R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 3483R-331M TR 1000 Käyttölämpötila -20°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 330µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.138" (3.50mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Unshielded Wirewound Inductor 0.28mA 2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 0.28mA Nykyinen - värikylläisyys 0.28mA