4232-101J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4232-101J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
lomakkeissa: 4232-101J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
4232-101J: n tekniset tiedot
Osa numero 4232-101J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 92925 pcs Tietolomake 4232-101J.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
suojaus Unshielded Sarja 4232
Arvioinnit - Q @ Freq 20 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4232-101J TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 100nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 250MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100nH Unshielded Wirewound Inductor 519mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 519mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
4232
valmistajat: Davies Molding, LLC.
Kuvaus: KNOB FLUTED 1/4"-20 PLASTIC
Varastossa: 30190 pcs
ladata: 4232.pdf
RFQ
4232-101F
4232-101F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
Varastossa: 28359 pcs
ladata: 4232-101F.pdf
RFQ
4232-101K
4232-101K
valmistajat: API Delevan
ladata: 4232-101K.pdf
4232-102H
4232-102H
Kuvaus: FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD
ladata: 4232-102H.pdf
ladata: 4232-102K.pdf
4232-102G
4232-102G
ladata: 4232-102G.pdf
4232
valmistajat: Keystone Electronics Corp.
Kuvaus: BREADBRD PREPUNCHED INSULAT NPTH
ladata: 4232.pdf
4232-102J
4232-102J
ladata: 4232-102J.pdf
ladata: 4232-102F.pdf
4231PA51H07800
4231PA51H07800
valmistajat: Laird Technologies
Kuvaus: GK NICU PTAFG PU V0 REC
ladata: 4231PA51H07800.pdf
ladata: 4232-101H.pdf
ladata: 4232-101G.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna