4232-331J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4232-331J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330NH 400MA 760 MOHM
lomakkeissa: 4232-331J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
4232-331J: n tekniset tiedot
Osa numero 4232-331J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 330NH 400MA 760 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 108029 pcs Tietolomake 4232-331J.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
suojaus Unshielded Sarja 4232
Arvioinnit - Q @ Freq 17 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4232-331J TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 330nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 200MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 330nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 760 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 760 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 400mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
4232-332J
4232-332J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 399MA 1.3 OHM
Varastossa: 90487 pcs
ladata: 4232-332J.pdf
RFQ
4232-331G
4232-331G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 330NH 400MA 760 MOHM
Varastossa: 45293 pcs
ladata: 4232-331G.pdf
RFQ
4232-331H
4232-331H
ladata: 4232-331H.pdf
4232-331K
4232-331K
ladata: 4232-331K.pdf
ladata: 4232-332H.pdf
4232-332F
4232-332F
ladata: 4232-332F.pdf
ladata: 4232-332G.pdf
Kuvaus: FIXED IND 27UH 153MA 8.8 OHM SMD
ladata: 4232-273J.pdf
ladata: 4232-332K.pdf
ladata: 4232-331F.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna