4232R-101F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4232R-101F
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
lomakkeissa: 4232R-101F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
4232R-101F: n tekniset tiedot
Osa numero 4232R-101F Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33040 pcs Tietolomake 4232R-101F.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
suojaus Unshielded Sarja 4232R
Arvioinnit - Q @ Freq 20 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4232R-101F TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 100nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 250MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100nH Unshielded Wirewound Inductor 519mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 519mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
4232R-102G
4232R-102G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD
Varastossa: 40031 pcs
ladata: 4232R-102G.pdf
RFQ
4232-822H
4232-822H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 263MA 3 OHM SMD
Varastossa: 58037 pcs
ladata: 4232-822H.pdf
RFQ
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: CONN SPLICE 3200-3900 CMA CRIMP
ladata: 42329-1.pdf
4232-822J
4232-822J
ladata: 4232-822J.pdf
4232R-101J
4232R-101J
Kuvaus: FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
ladata: 4232R-101J.pdf
4232R-101K
4232R-101K
ladata: 4232R-101K.pdf
4232-B
4232-B
valmistajat: Davies Molding, LLC.
Kuvaus: KNOB FLUTED 3/8"-16 POLYPRO
ladata: 4232-B.pdf
4232R-101H
4232R-101H
ladata: 4232R-101H.pdf
4232R-101G
4232R-101G
ladata: 4232R-101G.pdf
4232-822G
4232-822G
ladata: 4232-822G.pdf
4232-822K
4232-822K
ladata: 4232-822K.pdf
4232R-102F
4232R-102F
ladata: 4232R-102F.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna