4232R-151F
Tuote-esittely
Osa numero: 4232R-151F
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150NH 474MA 540 MOHM
lomakkeissa: 4232R-151F.pdf
  • Viesti
4232R-151F: n tekniset tiedot
Osa numero 4232R-151F Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 150NH 474MA 540 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 30842 pcs Tietolomake 4232R-151F.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
suojaus Unshielded Sarja 4232R
Arvioinnit - Q @ Freq 20 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4232R-151F TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 150nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 180MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150nH Unshielded Wirewound Inductor 474mA 540 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 540 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 474mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
4232R-122K
4232R-122K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 480MA 900 MOHM
Varastossa: 121232 pcs
ladata: 4232R-122K.pdf
RFQ
4232R-151G
4232R-151G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 150NH 474MA 540 MOHM
Varastossa: 43249 pcs
ladata: 4232R-151G.pdf
RFQ
4232R-123K
4232R-123K
Kuvaus: FIXED IND 12UH 189MA 5.8 OHM SMD
ladata: 4232R-123K.pdf
4232R-151K
4232R-151K