4232R-182F
Tuote-esittely
Osa numero: 4232R-182F
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.8UH 434MA 1.1 OHM
lomakkeissa: 4232R-182F.pdf
  • Viesti
4232R-182F: n tekniset tiedot
Osa numero 4232R-182F Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.8UH 434MA 1.1 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35060 pcs Tietolomake 4232R-182F.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
suojaus Unshielded Sarja 4232R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4232R-182F TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 65MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 434mA 1.1 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 434mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
4232R-181K
4232R-181K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 180NH 446MA 610 MOHM
Varastossa: 137657 pcs
ladata: 4232R-181K.pdf
RFQ
4232R-182H
4232R-182H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1.8UH 434MA 1.1 OHM
Varastossa: 71898 pcs
ladata: 4232R-182H.pdf
RFQ
4232R-153K
4232R-153K
Kuvaus: FIXED IND 15UH 179MA 6.5 OHM SMD
ladata: 4232R-153K.pdf
4232R-183F
4232R-183F
Kuvaus: FIXED IND 18UH 170MA 7.2 OHM SMD
ladata: 4232R-183F.pdf
4232R-182K
4232R-182K