4232R-331G
Tuote-esittely
Osa numero: 4232R-331G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330NH 400MA 760 MOHM
lomakkeissa: 4232R-331G.pdf
  • Viesti
4232R-331G: n tekniset tiedot
Osa numero 4232R-331G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 330NH 400MA 760 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37807 pcs Tietolomake 4232R-331G.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
suojaus Unshielded Sarja 4232R
Arvioinnit - Q @ Freq 17 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4232R-331G TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 330nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 200MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 330nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 760 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 760 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 400mA Nykyinen - värikylläisyys -