4302R-331F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4302R-331F
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330NH 865MA 200 MOHM
lomakkeissa: 4302R-331F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
4302R-331F: n tekniset tiedot
Osa numero 4302R-331F Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 330NH 865MA 200 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19220 pcs Tietolomake 4302R-331F.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
suojaus Unshielded Sarja 4302R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4302R-331F TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 330nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 180MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 330nH Unshielded Inductor 865mA 200 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 865mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
4302R-272K
4302R-272K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 2.7UH 305MA 1.6 OHM