4302R-821J
Tuote-esittely
Osa numero: 4302R-821J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 540MA 510 MOHM
lomakkeissa: 4302R-821J.pdf
  • Viesti
4302R-821J: n tekniset tiedot
Osa numero 4302R-821J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 540MA 510 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 48970 pcs Tietolomake 4302R-821J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
suojaus Unshielded Sarja 4302R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4302R-821J TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 95MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Unshielded Inductor 540mA 510 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 510 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 540mA Nykyinen - värikylläisyys -