4379-102JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4379-102JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD
lomakkeissa: 4379-102JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
4379-102JS: n tekniset tiedot
Osa numero 4379-102JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7701 pcs Tietolomake 4379-102JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Shielded Sarja 4379
Arvioinnit - Q @ Freq 106 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4379-102JS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 1µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 175MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Shielded Inductor 650mA 90 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 650mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
4379-103KS
4379-103KS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10UH 200MA 1.2 OHM SMD
Varastossa: 10199 pcs
ladata: 4379-103KS.pdf
RFQ
4379-102HS
4379-102HS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD
Varastossa: 5326 pcs
ladata: 4379-102HS.pdf
RFQ
43784
valmistajat: Lumberg Automation
Kuvaus: RST 8-RKT 8-6-268/5 M
ladata:
4379-103JS
4379-103JS
ladata: 4379-103JS.pdf
ladata: 4379-103HS.pdf
valmistajat: Omron Automation & Safety
Kuvaus: UNIVERSAL MAT TRIM KIT 24" X 18"