4379-122KS
Tuote-esittely
Osa numero: 4379-122KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2UH 650MA 90 MOHM
lomakkeissa: 4379-122KS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
4379-122KS: n tekniset tiedot
Osa numero 4379-122KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 650MA 90 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 10372 pcs Tietolomake 4379-122KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
suojaus Shielded Sarja 4379
Arvioinnit - Q @ Freq 90 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 4379-122KS TR 1000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 1.2µH Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm)
Taajuus - Self Resonant 150MHz Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Shielded Inductor 650mA 90 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max Nykyinen arvostelu 650mA