4379-183JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4379-183JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 18UH 160MA 1.9 OHM SMD
lomakkeissa: 4379-183JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
4379-183JS: n tekniset tiedot
Osa numero 4379-183JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 18UH 160MA 1.9 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7802 pcs Tietolomake 4379-183JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Shielded Sarja 4379
Arvioinnit - Q @ Freq 100 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4379-183JS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 18µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 26MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 18µH Shielded Inductor 160mA 1.9 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.9 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 160mA Nykyinen - värikylläisyys -