4379-332JS
Tuote-esittely
Osa numero: 4379-332JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 330MA 460 MOHM
lomakkeissa: 4379-332JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
4379-332JS: n tekniset tiedot
Osa numero 4379-332JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 330MA 460 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9024 pcs Tietolomake 4379-332JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Shielded Sarja 4379
Arvioinnit - Q @ Freq 100 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4379-332JS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 80MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Inductor 330mA 460 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 460 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 330mA Nykyinen - värikylläisyys -