4379-824KS
Tuote-esittely
Osa numero: 4379-824KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820UH 53MA 17 OHM SMD
lomakkeissa: 4379-824KS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
4379-824KS: n tekniset tiedot
Osa numero 4379-824KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820UH 53MA 17 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7366 pcs Tietolomake 4379-824KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
suojaus Shielded Sarja 4379
Arvioinnit - Q @ Freq 95 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 4379-824KS TR 1000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 790kHz
induktanssi 820µH Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm)
Taajuus - Self Resonant 2.1MHz Yksityiskohtainen kuvaus 820µH Shielded Inductor 53mA 17 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 17 Ohm Max Nykyinen arvostelu 53mA