4379R-102JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4379R-102JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD
lomakkeissa: 4379R-102JS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
4379R-102JS: n tekniset tiedot
Osa numero 4379R-102JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8951 pcs Tietolomake 4379R-102JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Shielded Sarja 4379R
Arvioinnit - Q @ Freq 106 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4379R-102JS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 1µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 175MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Shielded Inductor 650mA 90 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 650mA Nykyinen - värikylläisyys -