4379R-184KS
Tuote-esittely
Osa numero: 4379R-184KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 180UH 88MA 6.4 OHM SMD
lomakkeissa: 4379R-184KS.pdf
  • Viesti
4379R-184KS: n tekniset tiedot
Osa numero 4379R-184KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 180UH 88MA 6.4 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6794 pcs Tietolomake 4379R-184KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Shielded Sarja 4379R
Arvioinnit - Q @ Freq 85 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4379R-184KS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 180µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 6.9MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 180µH Shielded Inductor 88mA 6.4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 6.4 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 88mA Nykyinen - värikylläisyys -