4379R-223KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4379R-223KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 150MA 2.1 OHM SMD
lomakkeissa: 4379R-223KS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
4379R-223KS: n tekniset tiedot
Osa numero 4379R-223KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 150MA 2.1 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11372 pcs Tietolomake 4379R-223KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Shielded Sarja 4379R
Arvioinnit - Q @ Freq 105 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4379R-223KS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 23MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Inductor 150mA 2.1 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2.1 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 150mA Nykyinen - värikylläisyys -