4379R-272KS
Tuote-esittely
Osa numero: 4379R-272KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.7UH 350MA 400 MOHM
lomakkeissa: 4379R-272KS.pdf
  • Viesti
4379R-272KS: n tekniset tiedot
Osa numero 4379R-272KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.7UH 350MA 400 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9035 pcs Tietolomake 4379R-272KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Shielded Sarja 4379R
Arvioinnit - Q @ Freq 100 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4379R-272KS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 2.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 85MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.7µH Shielded Inductor 350mA 400 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 350mA Nykyinen - värikylläisyys -