4379R-562JS
Tuote-esittely
Osa numero: 4379R-562JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 5.6UH 285MA 600 MOHM
lomakkeissa: 4379R-562JS.pdf
  • Viesti
4379R-562JS: n tekniset tiedot
Osa numero 4379R-562JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 5.6UH 285MA 600 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6754 pcs Tietolomake 4379R-562JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Shielded Sarja 4379R
Arvioinnit - Q @ Freq 115 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4379R-562JS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 5.6µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 49MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6µH Shielded Inductor 285mA 600 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 285mA Nykyinen - värikylläisyys -