4379R-683JS
Tuote-esittely
Osa numero: 4379R-683JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 68UH 111MA 4 OHM SMD
lomakkeissa: 4379R-683JS.pdf
  • Viesti
4379R-683JS: n tekniset tiedot
Osa numero 4379R-683JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 68UH 111MA 4 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8597 pcs Tietolomake 4379R-683JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Shielded Sarja 4379R
Arvioinnit - Q @ Freq 110 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4379R-683JS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 68µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 12MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 68µH Shielded Inductor 111mA 4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 111mA Nykyinen - värikylläisyys -