4470R-25J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4470R-25J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 400MA 3.2 OHM TH
lomakkeissa: 4470R-25J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
4470R-25J: n tekniset tiedot
Osa numero 4470R-25J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 400MA 3.2 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 49259 pcs Tietolomake 4470R-25J.pdf
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.310" Dia x 0.910" L (7.87mm x 23.11mm)
suojaus Unshielded Sarja 4470R
Arvioinnit - Q @ Freq 100 @ 1.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 4470R-25J TR 800 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 13.6MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Molded Inductor 400mA 3.2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 400mA Nykyinen - värikylläisyys -