4554-101J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4554-101J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 910MA 290 MOHM
lomakkeissa: 4554-101J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
4554-101J: n tekniset tiedot
Osa numero 4554-101J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 910MA 290 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 23505 pcs Tietolomake 4554-101J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.340" Dia (8.64mm)
suojaus Unshielded Sarja 4554
Arvioinnit - Q @ Freq 20 @ 796kHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 4554-101J 100 BULK Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 796kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm) Taajuus - Self Resonant 3.7MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Inductor 910mA 290 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 910mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
4554-120K
4554-120K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 12UH 2.6A 60 MOHM TH
Varastossa: 60149 pcs
ladata: 4554-120K.pdf
RFQ
4554-121J
4554-121J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 120UH 840MA 320 MOHM
Varastossa: 24860 pcs
ladata: 4554-121J.pdf
RFQ
45539 BK005
45539 BK005
valmistajat: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 9 COND 16AWG BLACK 100'
ladata: 45539 BK005.pdf
45539 BK001
45539 BK001
valmistajat: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 9 COND 16AWG BLACK 1000'
Varastossa: 6 pcs
ladata: 45539 BK001.pdf
Kuvaus: CABLE 12 COND 16AWG BLACK 1000'
Varastossa: 4 pcs
ladata: 45539/12 BK001.pdf
ladata: 4554-121K.pdf
Kuvaus: CABLE 12 COND 16AWG BLACK 100'
ladata: 45539/12 BK005.pdf
Kuvaus: FIXED IND 10UH 3A 55 MOHM TH
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: BLOCK FEED ADJ
Varastossa: 150 pcs
ladata:
Kuvaus: FIXED IND 1MH 290MA 2.9 OHM TH
ladata: 4554-102J.pdf
Kuvaus: FIXED IND 100UH 910MA 290 MOHM
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna