4564R-332J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4564R-332J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3MH 100MA 13 OHM TH
lomakkeissa: 4564R-332J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
4564R-332J: n tekniset tiedot
Osa numero 4564R-332J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3MH 100MA 13 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 24722 pcs Tietolomake 4564R-332J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.340" Dia (8.64mm)
suojaus Unshielded Sarja 4564R
Arvioinnit - Q @ Freq 90 @ 252kHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 4564R-332J 100 BULK Käyttölämpötila -20°C ~ 80°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 252kHz induktanssi 3.3mH
Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm) Taajuus - Self Resonant 700kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3mH Unshielded Inductor 100mA 13 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 100mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
4564R-273J
4564R-273J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 27MH 30MA 80 OHM TH
Varastossa: 29107 pcs
ladata: 4564R-273J.pdf
RFQ
4564R-332K
4564R-332K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 3.3MH 100MA 13 OHM TH
Varastossa: 34975 pcs
ladata: 4564R-332K.pdf
RFQ
4564R-272J
4564R-272J
Kuvaus: FIXED IND 2.7MH 100MA 13 OHM TH
ladata: 4564R-272J.pdf
4564R-331J
4564R-331J
Kuvaus: FIXED IND 330UH 200MA 4 OHM TH
ladata: 4564R-331J.pdf
4564R-272K
4564R-272K
ladata: 4564R-272K.pdf
4564R-333J
4564R-333J
Kuvaus: FIXED IND 33MH 30MA 80 OHM TH
ladata: 4564R-333J.pdf
4564R-333K
4564R-333K
ladata: 4564R-333K.pdf
4564R-273K
4564R-273K
ladata: 4564R-273K.pdf
4564R-391K
4564R-391K
Kuvaus: FIXED IND 390UH 200MA 4 OHM TH
ladata: 4564R-391K.pdf
4564R-391J
4564R-391J
ladata: 4564R-391J.pdf
4564R-331K
4564R-331K
ladata: 4564R-331K.pdf
4564R-392J
4564R-392J
Kuvaus: FIXED IND 3.9MH 50MA 13 OHM TH
ladata: 4564R-392J.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna