4922-331L
API DelevanAPI Delevan
4922-331L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4922-331L
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM SMD
lomakkeissa: 4922-331L.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
4922-331L: n tekniset tiedot
Osa numero 4922-331L Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 59110 pcs Tietolomake 4922-331L.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
suojaus Unshielded Sarja 4922
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 4922-331L TR 800
DN2195TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 330nH Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 330nH Unshielded Wirewound Inductor 6.5A 9 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 9 mOhm Max Nykyinen arvostelu 6.5A
Nykyinen - värikylläisyys 6.5A