5022-162J
API DelevanAPI Delevan
5022-162J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 5022-162J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM
lomakkeissa: 5022-162J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
5022-162J: n tekniset tiedot
Osa numero 5022-162J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 63865 pcs Tietolomake 5022-162J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
suojaus Unshielded Sarja 5022
Arvioinnit - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 5022-162J TR 800
DN2265TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Phenolic
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 1.6µH Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm)
Taajuus - Self Resonant 155MHz Yksityiskohtainen kuvaus 1.6µH Unshielded Inductor 780mA 600 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max Nykyinen arvostelu 780mA
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
5022-161G
5022-161G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 160NH 3.025A 40 MOHM
Varastossa: 29284 pcs
ladata: 5022-161G.pdf
RFQ
5022-163F
5022-163F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 16UH 420MA 1.8 OHM SMD
Varastossa: 19280 pcs
ladata: 5022-163F.pdf
RFQ
ladata: 5022-163G.pdf
5022-161H
5022-161H
ladata: 5022-161H.pdf
5022-163J
5022-163J
ladata: 5022-163J.pdf
Kuvaus: FIXED IND 160UH 230MA 6.4 OHM
ladata: 5022-164F.pdf
Kuvaus: FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM
ladata: 5022-162H.pdf
ladata: 5022-161J.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna