5022-332J
API DelevanAPI Delevan
5022-332J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 5022-332J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 430MA 2 OHM SMD
lomakkeissa: 5022-332J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
5022-332J: n tekniset tiedot
Osa numero 5022-332J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 430MA 2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 59205 pcs Tietolomake 5022-332J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
suojaus Unshielded Sarja 5022
Arvioinnit - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 5022-332J TR 800
DN2272TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Phenolic
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 3.3µH Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm)
Taajuus - Self Resonant 110MHz Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Unshielded Inductor 430mA 2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max Nykyinen arvostelu 430mA
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
5022-331H
5022-331H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 330NH 2.015A 90 MOHM
Varastossa: 44649 pcs
ladata: 5022-331H.pdf
RFQ
5022-331G
5022-331G
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 27444 pcs
ladata: 5022-331G.pdf
RFQ
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 430MA 2 OHM SMD
ladata: 5022-332H.pdf
5022-333F
5022-333F
Kuvaus: FIXED IND 33UH 337MA 3 OHM SMD
ladata: 5022-333F.pdf
ladata: 5022-332G.pdf
Kuvaus: FIXED IND 330UH 173MA 12 OHM SMD
5022-333J
5022-333J
ladata: 5022-333J.pdf
ladata: 5022-331J.pdf
ladata: 5022-332F.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna